Witam, mam problem ze zmywarką HEC.
Mianowicie po włączeniu słychać jak pompa wody pracuje, po nabraniu wody słychać tylko buczenie i nic poza tym się nie dzieje. Po przekręceniu pokrętła na RESET woda zostaje wypompowana i na tym koniec. Czy problem tkwi w pompie myjącej? Czy coś poważniejszego? Z góry dzięki za pomoc.
Mianowicie po włączeniu słychać jak pompa wody pracuje, po nabraniu wody słychać tylko buczenie i nic poza tym się nie dzieje. Po przekręceniu pokrętła na RESET woda zostaje wypompowana i na tym koniec. Czy problem tkwi w pompie myjącej? Czy coś poważniejszego? Z góry dzięki za pomoc.