Witam, mój Galaxy S8 wypadł mi wczoraj z ręki na ulicy. Zbił się dolna część prawego boku. Dotyk działa w 100% i wszystko gra.
Byłem w serwisie i powiedzieli mi, że lepiej wymienić cały wyświetlacz, ale koszt jest duży.
Chciałbym się dowiedzieć, czy w takim przypadku lepiej byłoby wymienić cały wyświetlacz czy tylko szybkę?
Czy po wymienieniu szybki będą jakieś problemy wizualne lub w użytkowaniu?
Ewentualnie gdzie polecalibyście naprawę takiego telefonu
Z góry dziękuję
Byłem w serwisie i powiedzieli mi, że lepiej wymienić cały wyświetlacz, ale koszt jest duży.
Chciałbym się dowiedzieć, czy w takim przypadku lepiej byłoby wymienić cały wyświetlacz czy tylko szybkę?
Czy po wymienieniu szybki będą jakieś problemy wizualne lub w użytkowaniu?
Ewentualnie gdzie polecalibyście naprawę takiego telefonu
Z góry dziękuję