witam - TV po burzy ,przy próbie włączenia na moment zapala sie podświetlenie,napięcia z zasilacza ok.Zamówiłem płytę główną i po jej zamontowaniu TV się uruchamia,jest menu,obraz przez HDMI,ale niestety obraz jest do góry nogami i w lustrzanym odbiciu.Po bliższym przyjrzeniu się płycie okazało sie ,że jest ona z TV UE46F6670-czy to może byc powód lustrzanego obrazu ,czy mam jeszcze uszkodzony T-con? czy można na tej "nowej " płycie zmienić soft pod moją matrycę.Obie płyty mają oznaczenie code:BN41-01958A.
Sorry za lamerskie pytania.
Sorry za lamerskie pytania.