Wymieniłem szczotki na nowe niestety nie mogę wykasować błędu panel nie ma wyświetlacza, czy procedura jest taka sama jak w modelach z wyświetlaczem pokrętło na 6 przycisk redukcja wirowanie i na 19 ? próbowałem 10 razy brak efektu
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam