Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer MVH-S110UB - Podłączenie radia kłopot

10 Sie 2019 22:22 81 9
  • Poziom 3  
    Witam , poszukuje fachowca który pomoże mi rozwiązać problem z podłączeniem radia Pioneer mvh-s110ub w golfie 4 99r ponieważ jestem w tym ciemny wstępnie powiem że miałem jeszcze wczoraj radio manty które się spaliło podczas jazdy po podłączeniu do kostki ISO w tym stanie jak była nowe radio pioneera się nawet nie załącza , proszę o pomoc z góry dzięki

• Poziom 43  
    Fanek98 napisał:
    poszukuje fachowca który pomoże mi rozwiązać problem z podłączeniem radia

Jak, zdalnie ktoś ma Ci to zrobić?
    Poszukaj kogoś w okolicy.
  • Poziom 3  
    Powtarzam rozwiązać problem czyli opisać chociażby jak to zrobić a ja sobie jakoś poradzę ;)

• Poziom 43  
    Zaopatrzyć się w odpowiednią przejściówkę, sprawdzić czy zasilania właściwie podpięte.
  • Poziom 3  
    Kostka była w zestawie więc jest ok tylko nie mam pojęcia jak ustawić przewody do siebie w kostce która dostałem w radiu są trzy piny a z tej co wychodzi w samochodzie pięć

Dodano po 58 [sekundy]:

Sory pomyłka 4*

• Poziom 43  
    Fanek98 napisał:
    w kostce która dostałem w radiu są trzy piny a z tej co wychodzi w samochodzie pięć

To nic nie mówi, jakieś zdjęcia?
  • Poziom 3  
    Jutro rano podeślę
  • Moderator Radia Samochodowe
    Cytat:
    2. Posty, z których wynika, że ktoś nie bardzo orientuje się w temacie napraw proszę zamieszczać w dziale "Radia Samochodowe Początkujący".
    Jest to dział dla nieposiadających odpowiedniego doświadczenia w naprawianiu urządzeń RTV, ale bezwzględnie posiadających podstawową wiedzę z zakresu elektroniki (miernictwo, czytanie schematów, budowa i działanie elementów elektronicznych, podstawy teoretyczne działania urządzeń).
    Posty nie spełniające tego warunku należy pisać w "Początkujący Naprawy" albo "Początkujący Elektronicy".
    Posty zaniżające poziom, które zostaną umieszczone w "Radia Samochodowe Początkujący" zostaną tam przeniesione lub znajdą się w koszu.

Post nie pasuje do Radia Samochodowe Początkujący, a ty go zamieszczasz ambitnie w dziale Serwis = przenoszę do PE.
  • Poziom 3  
    W porządku sprawdzę to lecz wcześniej wyśle wam zdj tych kostek bo nie ogarniam który przewód od czego jest

Dodano po 4 [godziny] 14 [minuty]:

Problem został rozwiązany niestety nie przyszło mi na myśl sprawdzenie głównego bezpiecznika od radia kiedy po prostu się spalił przy poprzednim radiu Plus dwa głośniki do wymiany bo też prawdopodobnie się spaliły w kostce wszystko pasowało więc na przyszłość jakby ktoś miał podobny problem niech sprawdzi bezpieczniki :) z góry dzięki wszystkim za pomoc temat zamknę wieczorem.