Witam. Od pewnego czasu borykam się z problemem wycieku oleju w moim aucie Suzuki Baleno z 1999 roku o pojemności silnika 1.3 (16v, 86km.) Od wymiany ostatniej ubyło mi prawie połowy wartości oleju z bagnetu. Jest to spowodowane wyciekiem, którego źródła już sam nie wiem jak ustalić. Uszczelka pod pokrywą zaworów zmieniana w tamtym roku. Mam wrażenie jak by ciekło gdzieś spod obudowy termostatu, ale skąd tam olej skoro jest płyn? dorzucam zdjęcia, może ktoś potrafi mi doradzić i powiedzieć gdzie szukać problemu?