Witam wzystkich forumowiczów..
Otoz jak w temacie mam problem z zakodowaniem pilota pod centrale sterujaca (E045). Moze zaczne od poczatku: po zainstalowaniu i zaprogramowaniu napedu Faac 414 okazalo sie ze jeden z silownikow grzeje sie (w stanie spoczynku rowniez) dlatego oddalem go na gwarancje w miedzyczasie piorun uderzyl w dom mimo zabepieczenia automatem 16A prad przeszedl prawdopodo nie przewodem N i spalilo centrale oraz fotokomorki. Po wymianie mam problem z zaprogramowaniem pilota do nowej centrali. Byc moze wykonuje cos zle ale czy istnieje mozliwosc ze pilot nie chce sie zaprogramowac dlatego ze byl sparowany ze spalona centrala? Jesli tak to jak mozna go zresetowac. Z gory dziekuje i Pozdrawiam
Otoz jak w temacie mam problem z zakodowaniem pilota pod centrale sterujaca (E045). Moze zaczne od poczatku: po zainstalowaniu i zaprogramowaniu napedu Faac 414 okazalo sie ze jeden z silownikow grzeje sie (w stanie spoczynku rowniez) dlatego oddalem go na gwarancje w miedzyczasie piorun uderzyl w dom mimo zabepieczenia automatem 16A prad przeszedl prawdopodo nie przewodem N i spalilo centrale oraz fotokomorki. Po wymianie mam problem z zaprogramowaniem pilota do nowej centrali. Byc moze wykonuje cos zle ale czy istnieje mozliwosc ze pilot nie chce sie zaprogramowac dlatego ze byl sparowany ze spalona centrala? Jesli tak to jak mozna go zresetowac. Z gory dziekuje i Pozdrawiam