Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda CRV III - Alarm Logic can mini

04 Wrz 2019 18:19 102 4
  • Poziom 17  
    Witam. W mojej Hondzie CRV III z 2011 r. zamontowany jest fabryczny system alarmowy can mini firmy Logic. Niestety padła syrena alarmu - model AR 196 Logic. Producent z Warszawy, jednak firma jest zamknięta telefony milczą... Z tego co udało mi się ustalić, jest to syrena cyfrowa - i taka musi być założona ( nie jest wyzwalana sygnałem + ani - Próby naprawy niestety nie przyniosły efektów- wylane akumulatory 6 V, w dodatku bardzo nietypowe- zdjecia w załączniku. Z centralki wychodzą 3 przewody. Kilka dni na googlach i nic - ani żadnej oferty sprzedaży, ani podpowiedzi na temat zamiennika, który z tą centralką zadziała. Czy może ktoś coś podpowiedzieć- gdzie kupić takie coś, ewentualnie jakiś zamiennik co będzie działał w tym zestawie? Z góry dziękuję :-)
  • Poziom 17  
    Byłemu na stronie Logic.eu . Niestety nic konkretnego tam nie ma, na maile nie odpowiadają, telefony także milczą, a próbowałem już chyba z 50 razy dzwonić ... Poprosiłem kolegę z Warszawy i podjechał pod ten adres firmy - niestety dowiedział się od ochrony, że firmy już nie ma pod tym adresem- nie wie co się z nimi stało...
  • Poziom 17  
    Ok. Będę próbował się skontaktować i popytać. Dam info co i jak.
  • Poziom 17  
    Kolega wojtek.kowal ma dobre informacje :-) Dostałem info z podanych od niego namiarów, że jest taka firma jak Andrex we Wroclawiu, która ma jeszcze części do alarmów Logic ( a firma Logic już niestety nie istnieje). Zadzwoniłem, zamówiłem i jedzie do mmie nowa syrena. Temat do zamknięcia. Dzięki wielkie.