Mam problem z wypadaniem zapłonu w Nissan Qashqai 2.0 2007r benzyna + gaz. Do tej pory wymieniłem bo pojawiał się błąd P301 cewkę na pierwszym cylindrze. Cewka firmy Delphi. Wymieniłem też wszystkie świece zapłonowe na Beru. No i mam dalej problem. Dziś znów pojawił się błąd po podłączeniu komputera P300. Zastanawia mnie że za każdym razem też wyskakuje błąd odnośnie tempomatu