Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

NAVI 650 Opla a bezprzewodowy transfer obrazu z telefonu

subratri 20 Nov 2019 08:11 837 1
    subratri
    Level 13  
    Witam.
    Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie, coby użyć dużych wyświetlaczy w samochodach i mapy Google mieć w radio a nie gdzieś na wieszaku. Bo telefon zawsze coś zasłania. Jak nie drogę to nawiew.
    Mam w jednym aucie alpine jak w tytule. Mam już podłączona kamerę cofania ale z instrukcji wynika że jest tam dodatkowe wejście video. Prostym rozwiązaniem byłby pewnie kabel z USB na hdmi a potem na chinche. Ale pewnie są też jakieś urządzenia bezprzewodowe. Mapy żrą prąd niemiłosiernie. Wtedy kabel z rozgalezieniem do ładowania i jeździł bym zaplątany w pajęczynę.
    Czy ma ktoś namiar na jakieś ustrojstwo które by to robiło po... WiFi jak sądzę. Coś co nie było by irytujące w obsłudze.
    Jednokierunkowa transmisja była by więcej niż wystarczającą. Telefon mogę dalej obsługiwać telefonem.
    Drugie radio to oryginał z astry J. Ale ubogi jakiś, BT jest tam zewnętrzne. Nie wiem jeszcze czy jest tam jakieś wolne gniazdo a na chwilę obecną nie mam jak przypomnieć sobie modelu.
    Na pierwszy ogień więc Alpine ;)
    Z góry dzięki
    subratri
    Level 13  
    Ok, znalazłem już jakieś ustrojstwo u chinczyka, które ma niby obsługiwać wszelkie formy transmisji obrazu.
    https://www.ebay.co.uk/itm/Mirror-Link-Box-Ca...26pg%3D2332490&_trksid=p2332490.c100935.m2460

Teraz pytanie dotyczące Navi 650 Opla.
    Czy jest tam możliwość podpięcia zewnętrznego źródła video ? Razem z dźwiękiem najlepiej. Nie mogę trafic na żadną instrukcję (inna od instrukcji obsługi guzików)
    Ma ktoś wiedzę na ten temat?