Jeśli regeneruje kolumny tonsila, i mam możliwość wymienić albo samo sawieszenie górne, albo zawieszenie górne z membraną to co jest lepsze ?? Czy nowa membrana wpłynie na piękną liniową charakterystyke jaką maja moje kolumny ?? Mam na myśli wymiane GDN i GDM.
Czy jeśli wymienie GDWK tonsila na rzekomo tonsilowy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64971415 To czy to pomoże czy zepsuje ?? Nie potrafie stwierdzic czy kopułka w moich kolumnach jest sprawna.....
I jeszcze coś..... skąd zamówić części na regeneracje:
http://www.umifon.pl/
czy
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=583920 ??
PS Myślałem o wymianie samego zawieszenia ale przy GDM chciałbym wymienić też membrane bo kopułna na niej jest wgnieciona i przyklejona dosyć mocno, dlatego wymiana samej kopułki mogłaby rozwalić całą membrane.
Czyli pytanie..... co wybrać..... zawieszenie z membraną czy samo zawieszenie ??
Czy jeśli wymienie GDWK tonsila na rzekomo tonsilowy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64971415 To czy to pomoże czy zepsuje ?? Nie potrafie stwierdzic czy kopułka w moich kolumnach jest sprawna.....
I jeszcze coś..... skąd zamówić części na regeneracje:
http://www.umifon.pl/
czy
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=583920 ??
PS Myślałem o wymianie samego zawieszenia ale przy GDM chciałbym wymienić też membrane bo kopułna na niej jest wgnieciona i przyklejona dosyć mocno, dlatego wymiana samej kopułki mogłaby rozwalić całą membrane.
Czyli pytanie..... co wybrać..... zawieszenie z membraną czy samo zawieszenie ??