Dzisiaj, kiedy probowalem uporac sie z problemami zwiazanymi z TV-Outem w mojej grafice odkrylem dziwna i niebezpieczna rzecz
Moj komp kopie pradem!
Kiedy dotknalem konca kabla ktory podlaczony byl do TV, a druga reka zlapalem sie za kaloryfer to niezle mnie porazilo. Jak dotykam tym kablem (metalowa koncowka S-Video) kaloryfera to przeskakuja iskry. Podobnie jest jesli dotkne kablem lub druga reka tylnej czesci obudowy kompa.
Zauzalne sa takze inne objawy, jak buczace glosniki (koncowka kabla telewizyjnego miniJack wlozona w wyjscie audio karty dzwiekowej, natomiast koncowka S-Video nie wlozona - kiedy ja wloze buczenie ustaje).
Co z tym zrobic? Czy takie przebicia sa normalne?
Kiedy dotknalem konca kabla ktory podlaczony byl do TV, a druga reka zlapalem sie za kaloryfer to niezle mnie porazilo. Jak dotykam tym kablem (metalowa koncowka S-Video) kaloryfera to przeskakuja iskry. Podobnie jest jesli dotkne kablem lub druga reka tylnej czesci obudowy kompa.
Zauzalne sa takze inne objawy, jak buczace glosniki (koncowka kabla telewizyjnego miniJack wlozona w wyjscie audio karty dzwiekowej, natomiast koncowka S-Video nie wlozona - kiedy ja wloze buczenie ustaje).
Co z tym zrobic? Czy takie przebicia sa normalne?