Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki wzmacniacz GSM/LTE kupić, aby mieć obraz z kamery Wi-Fi i telewizję online?

22 Feb 2020 12:13 363 6
 • Level 9  
  Jutro zrobię pomiary i prześle wyniki. Mi zależy na tym żeby mieć dostęp do obrazu z kamery wifi która chcę zamontować w ww lokalizacji oraz żebym był wstanie oglądać telewizję internetową na działce.
  Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
 • Network and Internet specialist
  A czemu sadzisz że tam bedziesz miał dobry internet z BTS-a NetWorks Wołkowiany w Orange czy T-mobile? Pokaż jak wygladają tam testy na zewnatrz na telefonie Android LTE z aplikacją https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mroczis.netmonster&hl=pl , pokaż screena z niej i jakiś speedtest.
  BTS NetWorks w tej lokalizacji jest cieniutki jak barszczyk, czyli nędzne 15MHz pasma na LTE1800NW dla klientów obydwu operatorów. Do tego 3G na UMTS2100HSPA+DC( moze być szybszy od LTE) u kazdego. Brak pasm zasięgowych 3G na UMTS900 i LTE800. Póki co brak pozwolenia na modernizację i refarming na 1800/2100MHz.
 • Level 9  
  Dane spod masztu Jaki wzmacniacz GSM/LTE kupić, aby mieć obraz z kamery Wi-Fi i telewizję online? Jaki wzmacniacz GSM/LTE kupić, aby mieć obraz z kamery Wi-Fi i telewizję online?
 • Level 9  
  Dane z dzialki (okolo 3km od masztu)
  Jaki wzmacniacz GSM/LTE kupić, aby mieć obraz z kamery Wi-Fi i telewizję online? Jaki wzmacniacz GSM/LTE kupić, aby mieć obraz z kamery Wi-Fi i telewizję online?
 • Network and Internet specialist
  Speedtesty bez żadnego znaczenia, wykonane o 10 rano gdy wszyscy jeszcze spia ale pod BTS-em nawet rano ma lte1800NW szału nie ma a na 3G to UMTS900 HSPA ale CID nie jest zweryfikowany, zrób speedtest wieczorem to poznasz prawdę o Orange w tej lokalizacji.
 • Level 9  
  Problem jest w tym że ja tam nie mieszkam- to działka rekreacyjna oddalona o 20km. Ale na 3G raczej też telewizja powinna chodzić. Teraz tylko należałoby dobrać anteny kierunkowe...
 • Network and Internet specialist
  Obyś się nie zdziwił, wieczorami obciążenie sieci rośnie lawinowo a na 3g z UMTS900 to 2-3Mb/s jest dobrym wynikiem więc sobie mozesz nie pooglądać no i zapomnij przy takim UL o podglądzie z kamer. wszelkie działania nalezy zawsze poprzedzić testami , najlepiej w godzinach gdy wszyscy siadają do internetu czyli wieczorami. i na tej podstawie dobrać operatora, ofertę, sprzęt do niej i antenę zewnetrzną.