Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

piec dworek 23 kw c.o. sterownik

29 Lut 2020 04:10 108 1
  • Poziom 2  
    Witam jestem tu nowy i mam problem tego znaczenia ze mój sterownik c.o. nazwa to mikro - n za piec to Dworek 23 kw z 2004 roku.Chodzi o to ze sterownik , dmuchawa i pompa to oryginalne części , pompka załącza się przy 52 C a do tej pory załączała się gdy temp. przekroczyła 32 C. Ten problem pojawił się 23 lutego 2020 gdy podczas silnego wiatru wyłączyli prąd na kilka godzin po włączeniu było jak napisałem wyżej. Przepatrzyłem urządzenie i niema tak żadnego ustawiania temp. załączania pompy . Można na sterowniku ostawić tylko moc dmuchawy, przerwę przedmuchu i czas przedmuchu proszę o jakaś pomoc
  • Poziom 11  
    Zresetował się zapewne do ustawień fabrycznych , po za tym to prawidłowa temperatura do załączenia obiegu w układzie , przy 32 to przy rozpalaniu zbierasz nagar... I szybciej wystudzasz grzejniki . Jak wyłączą sie przy sterowniku na ustawionym jak masz obecnie na 52 to grzejniki będą dłużej cieple a tak schładzacz je obiegiem a temperatura spadnie poniżej 10 stopni od temperatury zadanej. Ja bym zostawił jak jest