Witam,
Jak w temacie, poszukuję dokumentacji/schematu do Fidelio. Przestał grać odpinany głośnik, po rozkręceniu okazało się że najprawdopodobnie wystrzelilł kondensator, miejsce osmolenia na fotce.
Dzwoniłem na infolinie Philipsa, kazali się obrócić, pochylić do przodu i następnie sprzedali kopa w tylek, pomocy szukać u elektroników bo przecież oni sie znajo
Dzwoniłem do elektronika ale nie wiadomo czy się podejmie bo brak dok servisowej/części. Ma zdecydować jak zobaczy sprzęt.
Jak w temacie, poszukuję dokumentacji/schematu do Fidelio. Przestał grać odpinany głośnik, po rozkręceniu okazało się że najprawdopodobnie wystrzelilł kondensator, miejsce osmolenia na fotce.
Dzwoniłem na infolinie Philipsa, kazali się obrócić, pochylić do przodu i następnie sprzedali kopa w tylek, pomocy szukać u elektroników bo przecież oni sie znajo
Dzwoniłem do elektronika ale nie wiadomo czy się podejmie bo brak dok servisowej/części. Ma zdecydować jak zobaczy sprzęt.