Witam
Problem z golfem plus 2007r 1.9 Tdi na pompowtryskach. Otóż auto cały czas jeździło bez problemów wczoraj było postawione i dzisiaj już nie odpaliło. Wywaliło na liczniku błąd immobilizera a dokładnie immobilizer active. Czym to jest spowodowane? Na zapasowym kluczyku jest to samo. W jednym momencie rozkodowaly się 2 kluczyki? Wątpię. Na komputerze też pokazuje błąd kluczyka komunikacja immo z komputerem prawidolowa - tak pokazuje komputer. Wygląda na to że nie widzi kluczyka. Cewka? Licznik? Gdzie szukać problemu?
Rozkopalem wokół stacyjki poruszałem przewód idący od cewki do licznika nic się nie dzieje licznik wyciaglem i włożyłem też bez zmian. Sciaglem klemę i zostawiłem na noc. Macie jakieś pomysły aby mi pomóc?
Pozdrawiam Szymon
Problem z golfem plus 2007r 1.9 Tdi na pompowtryskach. Otóż auto cały czas jeździło bez problemów wczoraj było postawione i dzisiaj już nie odpaliło. Wywaliło na liczniku błąd immobilizera a dokładnie immobilizer active. Czym to jest spowodowane? Na zapasowym kluczyku jest to samo. W jednym momencie rozkodowaly się 2 kluczyki? Wątpię. Na komputerze też pokazuje błąd kluczyka komunikacja immo z komputerem prawidolowa - tak pokazuje komputer. Wygląda na to że nie widzi kluczyka. Cewka? Licznik? Gdzie szukać problemu?
Rozkopalem wokół stacyjki poruszałem przewód idący od cewki do licznika nic się nie dzieje licznik wyciaglem i włożyłem też bez zmian. Sciaglem klemę i zostawiłem na noc. Macie jakieś pomysły aby mi pomóc?
Pozdrawiam Szymon
