Witam. Miesiąc temu założyli mi internet światłowodowy z Orange. Od samego początku, jeden z domowników uskarżał się na rozłączanie internetu w losowych momentach. Jest napisane wtedy brak dostępu do internetu, ale z siecią jest połączony. Są to totalnie losowe momenty- czasami rozłącza co godzinę, czasami przez kilka jest spokój. Problem pojawiał się na telewizorze i na telefonie, które z reguły tata używa piętro niżej niż stoi router, więc myślałem, że to wina zasięgu. Tacie to zbytnio nie przeszkadzało więc nie szukałem nigdzie przyczyny, ponieważ mi i bratu chodzi dobrze, nie rozłącza. Ostatnio znajomy przyjechał na weekend i u niego ta sama sytuacja- rozłącza w losowych momentach. Z reguły jak rozłącza to kilka razy pod rząd i później spokój na jakiś czas. Czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna? Router to funbox 3.0.