Witam serdecznie.
Lada chwila będę robił oświetlenie altanki drewnianej, chce zamontować dwa gniazda i jakieś światło, dwie lampy i chciałbym uzyskać efekt aby można było je niezależnie włączać, raz jedną raz dwie na raz. w załączniku przesyłam schemat i prosiłbym o informacje gdzie mam wpiąć ten przełącznik podwójny.
Aha czy instalacja na przewodzie 3x1,5 będzie ok., bo w sumie takim przewodem mam doprowadzone zasilanie główne altany
jeszcze mam takie pomysł zęby w układ zamontować zasilacz LED 12V i oświetlenie zrobić z taśmy led.
Z góry dziękuje za odp.
Lada chwila będę robił oświetlenie altanki drewnianej, chce zamontować dwa gniazda i jakieś światło, dwie lampy i chciałbym uzyskać efekt aby można było je niezależnie włączać, raz jedną raz dwie na raz. w załączniku przesyłam schemat i prosiłbym o informacje gdzie mam wpiąć ten przełącznik podwójny.
Aha czy instalacja na przewodzie 3x1,5 będzie ok., bo w sumie takim przewodem mam doprowadzone zasilanie główne altany
jeszcze mam takie pomysł zęby w układ zamontować zasilacz LED 12V i oświetlenie zrobić z taśmy led.
Z góry dziękuje za odp.