Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung RSH 5ZLBG - Lodówka mrozi zamiast chłodzić

24 Mar 2020 11:33 471 2
 • Poziom 17  
  Witajcie, koledzy mam problem z lodówką taki, że od jakiegoś czasu pomimo ustawienia strefy zero, lodówka mrozi. Oczywiście nie zawsze, jak wyłączę ją z prądu i poczekam 10 minut to z głowy mam od jednego dnia do tygodnia. Wymieniłem już czujnik temperatury i byłem zadowolony, ale krótkotrwale, bo uszkodzenie dalej jest i brak mi wiedzy do całkowitego usunięcia uszkodzenia. Nie mam żadnego schematu elektrycznego, więc to trochę utrudnia mi zlokalizowanie usterki. Dodam, że lodówka przed wymianą czujnika była rozmrażana i nic to nie dało. Usterka nie pojawia się systematycznie, ale coraz częściej, czy mogę liczyć na waszą wiedzę i pomoc za co ogromne dzięki. Pozdrawiam

  Zrobiłem jak kolega pisał po wciśnięciu tych klawiszy oczywiście ekran gaśnie ale żadnego błędu nie zgłasza , co do zamrażania to cała komora włącznie z szufladami zamraża z tym że im wyżej tym temperatura jest wyższa .
 • IGE-XAOIGE-XAO
 • Moderator AGD
  Cała lodówka mrozi czy tylko szuflada?
  Wciśnij jednocześnie lewy i prawy górny przycisk i trzymaj wciśnięte przez około 8 sekund aż wyświetlacz zgaśnie i wyświetli błąd.
  Co pokazuje?
 • Poziom 17  
  Post do zamknięcia Naprawa nie ukończona , efekt taki że kupiłem nową lodówkę.

  Dodano po 16 [minuty]:

  Lodówka zmieniła właściciela . Dziękuję za pomoc . Pozdrawiam