Witajcie, koledzy mam problem z lodówką taki, że od jakiegoś czasu pomimo ustawienia strefy zero, lodówka mrozi. Oczywiście nie zawsze, jak wyłączę ją z prądu i poczekam 10 minut to z głowy mam od jednego dnia do tygodnia. Wymieniłem już czujnik temperatury i byłem zadowolony, ale krótkotrwale, bo uszkodzenie dalej jest i brak mi wiedzy do całkowitego usunięcia uszkodzenia. Nie mam żadnego schematu elektrycznego, więc to trochę utrudnia mi zlokalizowanie usterki. Dodam, że lodówka przed wymianą czujnika była rozmrażana i nic to nie dało. Usterka nie pojawia się systematycznie, ale coraz częściej, czy mogę liczyć na waszą wiedzę i pomoc za co ogromne dzięki. Pozdrawiam
Zrobiłem jak kolega pisał po wciśnięciu tych klawiszy oczywiście ekran gaśnie ale żadnego błędu nie zgłasza , co do zamrażania to cała komora włącznie z szufladami zamraża z tym że im wyżej tym temperatura jest wyższa .
Zrobiłem jak kolega pisał po wciśnięciu tych klawiszy oczywiście ekran gaśnie ale żadnego błędu nie zgłasza , co do zamrażania to cała komora włącznie z szufladami zamraża z tym że im wyżej tym temperatura jest wyższa .