Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Ets 2. Kamera w lewo lub prawo i problemy z uruchomieniem silnika. Logitech g29.

filip2431 25 Mar 2020 19:44 1590 3
 • #1
  filip2431
  Level 3  
  Witam.
  Mam pytanie.
  na filmikach na youtube widziałem jak gracze ets 2 podczas rozgrywki mieli tak ustawioną kamere "widoku", że po naciśnięciu jakiegos przycisku kamera nie obracała się np. w lewo tylko odrazu "patrzyła" w lewo.
  Czy to jest jakis mod czy to mozna zrobić sobie w ustawianiach?
  Jak mozna to prosze o instrukcję.
  Z góry dzieki.
  Pozdrawiam.
 • Helpful post
  #2
  sosarek

  Level 43  
  W ustawieniach kontrolera/klawiszy w grze sprawdzałeś czy nie ma takiej opcji?
 • #3
  filip2431
  Level 3  
  i jeszcze dwa pytania.
  Posiadam od dosłownie wczoraj kierownice logitech g29, dziś udało mi się trochę ją zaprogramować do gry ets2 ( bo głownie w takim celu ją kupiłem, alem oże kiedyś jakieś wyścigowe lub inne symulatory będę na niej obsługiwał, ale wracając do tematu).
  Ustawiłem sobie uruchamianie silnika w ets2 na jeden z przycisków kierownicy, tylko, że problem polega na tym, że kiedy go wciskam i silnik się uruchamia to zaraz gaśnie, to samo jak wcisne pedał gazu, i tak jest cały czas. W ustawianiach ( gdzie poszczególne przyciski klawiatury przypisuję się odpowidnim funkcjom w grze ) kliknąłem w " przywróć ustawienia domyślne" czy jakos tak i wtedy nic nie robiłem z przyspieszeniami, obrotami kierownicy itd. Tylko poustawiałem sobie takie fukcje jak "uruchom/zgaś silnik", włączenie wycieraczek itd. ale problem z rozruchem silnika w ciężarówce w ets 2 nadal jest.
  O co z tym chodzi i jak to naprawić?
  Z góry dzięki, pozdrawiam.

  Dodano po 5 [minuty]:

  Do sosarek.
  A ta opcja jakoś się specjalnie nazywa?
  Bo sa tam "spojrzenie w lewo" i "spojrzenie w prawo" ale te miałem przypisane do kierownicy i za wciśnięciem łopatki odpowiadającej lewej stronie kamera w grze obracała sie w lewa stronę a nie, że od razu " patrzyła". To już miałem i stwierdziłem, że będę robił obroty myszką i tyle. Ale ta opcja byłaby przydatna.

  Dodano po 20 [minuty]:

  Troche udało mi się pograć. Wrzuciłem wsteczny i jakby pojechał do tyłu normalnie, a potem do przodu jakos poszło. I przejechałem prawie całą trasę ale jak miałem już zjeżdżać to sie zatrzymałem bo duży ruch w ets -ie z przeciwnego pasa, a jak samochody sie zatrzymały to znowu to samo. Odpalam ciężarówkę przyciskiem na kierownicy to się uruchomi i odrazu gaśnie, wciskam pedał gazu silnik się uruchamia ale odrazu gasnie, wrzucam ( szybko) wsteczny lub jedynkę to też silnik gaśnie.
  Co powinienem zrobić?
  Pozdrawiam.

  Dodano po 4 [minuty]:

  A tak wogóle to czy istnieje jakiśsposób żeby połączyc konto spotify z ETS 2? Żeby po włączeniu odtwarzacza w ciężarówce moż na było słuchac swojej muzyki ze spotify?

  Dodano po 2 [godziny] 6 [minuty]:

  Tyle się porospisywałem a okazało się, że wszystko jest ok.
  Trzeba się nauczyć jeździć w grze ze sprzęgłem.
 • #4
  filip2431
  Level 3  
  Ciągle zapominałem o sprzęgle, ale teraz jest wszystko ok.
  Ten widok "do tyłu" o którym pisałem jest pod nr"5" na klawiaturze ( liczby na nie w kwadracie, tylko ten w pasku nad literami ). Teraz jest wszystko ok.
  Pozdrawiam.