Witam.
Jeszcze ok 2 tygodnie temu interfejs łączył się bez problemu z silnikiem. Niestety wczoraj próbowałem się podpiąć kompem i albo się nie łączy (na chwilę pomaga ponowne włączenie stacyjki) albo się połączy ale po kilku / kilkunastu sekundach zrywa połączenie. Tu też na chwile pomaga ponowne włączenie zapłonu.
Gdzie szukać przyczyny?
Jeszcze ok 2 tygodnie temu interfejs łączył się bez problemu z silnikiem. Niestety wczoraj próbowałem się podpiąć kompem i albo się nie łączy (na chwilę pomaga ponowne włączenie stacyjki) albo się połączy ale po kilku / kilkunastu sekundach zrywa połączenie. Tu też na chwile pomaga ponowne włączenie zapłonu.
Gdzie szukać przyczyny?