Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Klucz udarowy akumulatorowy Makita czy inna marka?

01 Jun 2020 18:42 330 4
  • Level 7  
    Witam
    Planuje zakupić klucz udarowy akumulatorowy.
    Do ter pory korzystałem z klucza Einhell TE-CW 18 Li i byłem z niego zadowolony, lecz jego moc jest za słaba i szukam czegoś mocniejszego.
    Budżet maksymalny to 2 tys zł w tym ma być klucz ładowarka i bateria.

Zastanawiam się nad zakupem Makita DTW1002RTJ, można już ten model kupić w zestawie za 2 tys zł.
    Lecz w rankingach wyżej są klucze innych marek. Ma ktoś jakieś większe doświadczenie, jest w stanie mi doradzić?
    Może nie warto przepłacać i kupić coś innego?
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 30  
    Trochę tańszy DeWalt DCF899P2, też robi robotę, parametry podobne. Nie wiem co kręcisz ale czy Makita czy ten DeWalt, to ciężkie klucze i to czuć po jakimś czasie pracy.
  • Level 33  
    Rafik4 wrote:
    Trochę tańszy Dewalt DCF899P2

Gdybym nie miał pneumatycznego Ingersoll Rand, to bym kupił właśnie tego DeWalta.
  • Level 10  
    Ja mam Makitę właśnie w takim zestawie już 2 lata i robi robotę, baterie długo wytrzymują i odkręca praktycznie każdą zapieczoną śrubę.
  • Level 7  
    Co do Makity to wiem że ona sporo potrafi, tylko pytanie co do innych firm, bo po co przepłacać. Może ktoś działał z 2 podobnymi kluczami i ma porównanie?