Mam pytanie jak uzyskać hasło i login do falownika solaredge przez strone www. W sieci lokalnej.
Pytam bo aplikacja monitorowania. Krzyczy o rychłym wylączeniu serwerów a nowa aplikacja SE ma olbrzymie problemy z połączeniem falownika i praktycznie za każdym razem trzeba przestawiać dźwignie na p. Wchodząc na adres IP falownika mam login i hasło.
Pytam bo aplikacja monitorowania. Krzyczy o rychłym wylączeniu serwerów a nowa aplikacja SE ma olbrzymie problemy z połączeniem falownika i praktycznie za każdym razem trzeba przestawiać dźwignie na p. Wchodząc na adres IP falownika mam login i hasło.