witam was mam uciążliwy problem z moim wzmakiem Diory WS332
otór objawy sa nastepujące charczy z głośnika
nie da się ustawic prądu spoczynkowego chodź perka jest nowa i tranzystor nowy
zauważyłem że jeszcze nadodatek pali mi tranzystor BD139 chodź po zmierzeniu jedo testerem diud przewodzi prawidłowo bez zwarć
we wzmacniaczu różnicowym wstawione są BC556B parowane(HFe=340)
męczę się z tym wzmakiem 1 dzien a jestem dopiero na początku;(
w koncówce sa tranzystory BD911/BD912 włożone prawidłowo NPN i PNP
napięcia w normie +-28Vdc zero zwarć
na uzwojeniu wtórnym wzmaka podpiołem żarówkę 60W żeby zabezpieczyć stopień końcowy przed uszkodzeniem
prosze pomóżcie mi przy tym wzmaku zalezy mi na nim już tyle przeszedł i tyle grał al teraz takie problemy;(
prosze pomocy!!
otór objawy sa nastepujące charczy z głośnika
nie da się ustawic prądu spoczynkowego chodź perka jest nowa i tranzystor nowy
zauważyłem że jeszcze nadodatek pali mi tranzystor BD139 chodź po zmierzeniu jedo testerem diud przewodzi prawidłowo bez zwarć
we wzmacniaczu różnicowym wstawione są BC556B parowane(HFe=340)
męczę się z tym wzmakiem 1 dzien a jestem dopiero na początku;(
w koncówce sa tranzystory BD911/BD912 włożone prawidłowo NPN i PNP
napięcia w normie +-28Vdc zero zwarć
na uzwojeniu wtórnym wzmaka podpiołem żarówkę 60W żeby zabezpieczyć stopień końcowy przed uszkodzeniem
prosze pomóżcie mi przy tym wzmaku zalezy mi na nim już tyle przeszedł i tyle grał al teraz takie problemy;(
prosze pomocy!!
Moderowany przez ankuch:
Pisownia![]()