Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Błąd S-class 8v jak usunąć

Dave5512 02 Oct 2020 20:53 207 10
    Dave5512
    Level 3  
    Witam w mercedes V8 4,0 Biturbo automat wyskoczył mi błąd na desce rozidzielczej pojawiła się czerwona kierownica i jest napisane POSIZIONE ACCESSO NON PROSEGUIRE! I przy odpaleniu nie chce zgasnąć komputer nie może wyszukać wiecie może co zrobić żeby go usunąć i co to jest dziękuję za odpowiedź przesyłam zdjęcie. Błąd S-class 8v jak usunąć
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    beryas
    Level 29  
    Chyab cos ze wspomaganiem, ale ciezko okreslic bez podlaczenia testera lub przetlumaczenia tego dziwnego jezyka
    Dave5512
    Level 3  
    Tester był robiony i nic nie wykazało adaptacja kąta kierownicy a to wszystko się stało jak odłączylem akumulator bo się rozładował
    beryas
    Level 29  
    sprobuj jeszcze raz odlaczyc baterie, potem jazda na wprost, na koniec max w lewo max w prawo (czasem to dziala)
    Dave5512
    Level 3  
    Niestety dalej świeci jak odpalę i nie chce zgasnąć hm..
    piwko
    Level 24  
    Jakiś ban na google masz? Znalezione na jakimś włoskim forum, problem tkwi w fotelu kierowcy.
    "

Fugian
    Benzer Neophyte
    Benzer Neophyte
    Samobieżny: S400 CDI

Środa, 06 września 2017 18:08
    Wszystko w porządku, „pozycja dostępu nie kontynuowana!”. Problem rozwiązany.
    Witam wszystkich, szczególnie tych, którzy odpowiedzieli mi na ten problem, dzisiaj w końcu rozwiązałem z Dealerem Mercedesa omawiany komunikat dotyczący błędnego zaprogramowania sterownika sterującego fotelem kierowcy z powodu braku prądu jak wspomniałem w pierwszym komunikacie i dzięki poradom „Mercedesmods” udałem się do dealera wyjaśniam szczegółowo co mi się przydarzyło a następnie przystąpiono do ponownej inicjalizacji jednostek sterujących, które przez zbyt długi okres przechylały się z powodu braku prądu, kosztowały 70, 00 euro.
    Ostatecznie komunikat „DOSTĘP DO LOKALIZACJI NIE KONTYNUUJ!” wyszło z powodu siedzenia po stronie kierowcy, którego sterowanie było odwrócone, jak wyjaśniłem w poprzednim komunikacie, a nie z elementów sterujących kierownicy z regulacją wysokości i głębokości lub z czujnika położenia kolumny kierownicy, które z pewnością w innych przypadkach są autentyczne.
    Dziękuję wszystkim i życzę miłej podróży!
    Dave5512
    Level 3  
    I jak to zrobić żeby to znikło?
    Dave5512
    Level 3  
    Tester nic nie pokazuje o to chodzi.. Nie wiem jak rozwiązać ten problem
    beryas
    Level 29  
    Koledze nie chodzi o tester uniwersalny a o tester dedykowany do MB np star diagnoza jesli sie nie myle, ale ja sie nie znam i nie robie w mb :)
    Dave5512
    Level 3  
    Sprzedałem samochód i kupiłem sobie nowy