Witam.
Planuję zrobić wzmacniacz audio. Mam transformator z uzwojeniem symetrycznym, które daje około 33 V, co po wyprostowaniu da jakieś ±46 V.
Jaką końcówkę mocy zastosować, żeby osiągnąć ~70W i żeby układ był ekonomiczny i prosty w budowie?
Pozdrawiam!
Planuję zrobić wzmacniacz audio. Mam transformator z uzwojeniem symetrycznym, które daje około 33 V, co po wyprostowaniu da jakieś ±46 V.
Jaką końcówkę mocy zastosować, żeby osiągnąć ~70W i żeby układ był ekonomiczny i prosty w budowie?
Pozdrawiam!
Moderowany przez Marek_Skalski:Poprawiłem pisownię i poprosiłem Autora tematu o poprawę pisowni w pozostałych postach. Czas na poprawę do 2020.12.08.
3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.