Witam wszystkich. Mam taki problem mianowicie sąsiad poprosił mnie o założenie mu przełącznika 2 biegowego do swojego silnika problem w tym że silnik nie poisda starego przełącznika żadnej tabliczki a kable są takie niezbyt czytelne. 3 kable owinięte białą taśmą założyłem że to fazowe jeden niebieska więc minus a 2 w białej izolacji z czerwoną koszulka na sobie wtyka 4 kable 3 fazowe i jeden "uziemiający"
Czy moglibyście pokierować jak podłączyć tak by to miało "ręce i nogi" oraz działało?
Czy moglibyście pokierować jak podłączyć tak by to miało "ręce i nogi" oraz działało?