Witam.
Czy ktos moze mi powiedzieć czy dobrze podlaczylem termostat bezpieczeństwa/zabezpieczajacy w piekarniku Mastercook. Mialem zdjecie sprzed demontażu, ale przez przypadek usunąłem...
Z góry dziekuje za pomoc.
W tej sytuacji, niezależnie czy konektory czarny i czerwony podłączymy tak lub odwrotnie,wyłącznik termiczny będzie spełniać swoje zadanie. Podczas normalnej pracy jego styki stanowią obwód zamknięty i piekarnik będzie grzał normalnie. Natomiast gdy przekroczona zostanie temperatura bezpieczeństwa to styki zostaną rozwarte i grzałki przestaną grzać.
W przypadku odwrotnego podłączenia jedynie jakaś lampka grzania może nie gasnąć