logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Mastercook MF187X - podłączenie termostatu piekarnika

Zielu_94 16 Gru 2020 17:15 1230 2
REKLAMA
  • #1 19118506
    Zielu_94
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam.
    Czy ktos moze mi powiedzieć czy dobrze podlaczylem termostat bezpieczeństwa/zabezpieczajacy w piekarniku Mastercook. Mialem zdjecie sprzed demontażu, ale przez przypadek usunąłem...
    Z góry dziekuje za pomoc.
    Mastercook MF187X - podłączenie termostatu piekarnika
  • REKLAMA
  • #2 19137131
    slawomir szulkowski
    Poziom 14  
    Posty: 41
    Pomógł: 11
    Ocena: 13
    W tej sytuacji, niezależnie czy konektory czarny i czerwony podłączymy tak lub odwrotnie,wyłącznik termiczny będzie spełniać swoje zadanie. Podczas normalnej pracy jego styki stanowią obwód zamknięty i piekarnik będzie grzał normalnie. Natomiast gdy przekroczona zostanie temperatura bezpieczeństwa to styki zostaną rozwarte i grzałki przestaną grzać.
    W przypadku odwrotnego podłączenia jedynie jakaś lampka grzania może nie gasnąć
  • #3 19137167
    Zielu_94
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Dziekuje za odpowiedź
REKLAMA