Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy warto kupic Plazmę LG 42PX4RV Bardzo Proszę o opinię!!!

Arecki27 20 Oct 2005 15:05 4684 3
    Arecki27
    Level 11  
    Tak jak w tytule czy warto kupić Plazmę LG 42PX4RV ??? Albo jaką Plazmę proponujecie w cenie 8000tys zł???. Za wszystkie odpowiedzi Bardzo Dziekuję;)
    mamut9
    Level 12  
    ZAstanów się czy potrzebujesz GRZEJNIKA w domu (kup olejowy będzie taniej:D) - wszystkie plazmy top rądopożeracze!!! i uboczny efekt CIEPŁO!!! Jeśli potrzebujesz TELEWIZORA to radzę LCD, albo zwykłą lampę:idea:
    User removed account
    Level 1  
    jabbaa1
    Level 1  
    Witam
    Kupiłem taką plazmę tydzień temu. Oto pare spostrzeżeń na jej temat:
    Zalety :

- tania (można ją kupić w promocji nawet za 5000pln- w media markt promocja 5900 + sprzedaż bez vat w wekend )
    - jakość obrazu powalająca (jasność 1500, ostrość, kontrast 10000:1, mnogość ustawień, xd picture, tryb kino, indywidualne ustawienie rgb, odcieni twarzy, ochrona przed wypaleniem np.orbiter
    - dużo wejść 3xrgb,2xs-vhs,hdmi ,comosit, component, svga
    - estetyczne wykonanie
    - dużo ustawień rozciągania obrazu + ustawienie pełny(inteligentnie likwiduje czarne pasy w dziwnych trybach)
    czas na wady:
    - nie można nazwać wejść AV (przy takiej ilości to duża wada)
    - jak podłączysz urządzenie po eurozłączu to po przyciśnięciu tv oglądamy nadal av1 choć świeci się np.tv1 (trzeba usunąć 8 pin w eurozłączu wymuszający pracę av - urządzenia się nie rozumieją)
    - moja plazma powiesiła się już dwa razy pracując na złączu av z tunerem sat. Zostało pół obrazu z jakimiś szlaczkami. (trzeba uważać bo taki nieruchomy obraz długo zostawiony może pozostawić poświatę na zawsze na ekranie)
    - uwaga na infolinię LG ja gadałem z fachowcem który był kompletną nogą w tej dziedzinie interesowało go tylko wyciągniecie danych.

Ale generalnie polecam bo obraz i jakość wykonania powala na kolana