Witam wkońcu sie dorobiłem głośniczków. Ale mam jeden problem niewiem jaką do nich zstosować zwrotnice a głośniki jakie będą w jednej kolumnie to 1x GDN/38/300/8/AE do tego 2x http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67529520 i do tego 1x http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68277054 Obudowa dla STX-a to 80l Ogulnie wszystko będzie w jednej kolumnie tylko podzielonej na 2 części a komora dla Niskotonowca będzie 80l No i jak pisałem wcześniej niewiem jaką zwrotnice do tego zastosować. Wzmacniacz jaki bedzie to napędzał to Wzmacniacz o mocy 2x300W/8ohm z góry dziękuje za odpowiedzi. Aha i nie pytajcie sie mnie o nic bo co do zwrotnic to jestem zielony.