Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes E klasa 2004 CDI podłączenie zabezpieczeń.

23 Paź 2005 09:14 2317 7
  • Poziom 27  
    Witam czy ktoś moógłby poratowaćmnie krótkim opisem czego gdzie szukać w tym aucie jezeli chodzi o podłączenie np. centralnego, czujników drzwiowych, tylnej klapy maski, chodzi mi o lokalizację modółu komfortu czy czegoś takiego.
    Nie robiłem jeszcze tego autka no i przyznam że chciałbym dowiedzieć czego kolwiek tak aby było mi troszkę łatwieji szybciej

Co można tam odciąc tak żeby nie zabłądzić komputerka?

Jeżeli ktokolwiek coś wie to proszę o pomoc. Temat dopiero na 28.10 tak więc jest czas. Dzięki.
  • Relpol przekaźniki
  • Specjalista - Alarmy Samochodowe
    Z gubsza powinno wszystko pasować. Ja centrala nigdy nie podłaczam, stosuje alarm bezpilotowy. Cental w merolu sterowany jest z oryginalnego pilota, a przycisk wewnetrzny to cyfrówka.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 27  
    A czy nie ma ryzyka że jeżeli podłączysz bezpilotówkę to ud się doprogramować złodzieją pilota (zaadoptować) i odjadą jak swoim? Np w vw taki alarm to zbrodnia! NIe wiem jak jest mesiach bo ten temat jest trochę dalej od moich codziennych prac. Co tasm można wysterować dodatkowo? Może jakiś alarmik mi polecicie z wyższej półki antynapodowy!?
  • Pomocny post
    Specjalista - Alarmy Samochodowe
    Fakt w VW to do zrobienia, w mesiach tylko w serwisie, ale jak klient daje brykę do serwisu to z jednym pilotem po odbiorze jak zapasowy nie działa to wiadomo, że ktoś ma dopasowany drugi.
  • Poziom 27  
    Dzięki carrier! Wszystko było jak na Twoim załączniku. Ale wiesz może jak podczepić się ze sterowaniem zamka? Nic nawet nie próbowałem jeszczee z tym zamkiem bo nie miałem już czasu ale może masz jakiś pomysła ale oczywiście tak aby uaktywnił się również oryginalny alarm.
    Jeszcze raz dzięki.!
  • Poziom 27  
    Ja w tych mercedesach montowałem superfortece( ma ona bardzo fajna funkcje antynapadową, szczególnie przydatna w tego typu autach, do tego mikrofale(ultradźwieki prezentuja się nieciekawie w takim aucie, syrenka z własnym zasilaniem, oraz np. powiadomienie gsm. Do superfortecy dorzucałem 2 identyfikatory. Co do centralnego zamka to ja wlutowywałem sie w stopki przekaźników w centralce zamka. Jeżeli ma komfort czyli domukanie szyb po przytrzymaniu przycisku na kluczyku to wystarczy wydłuzyć czas impulsu zamknij na dłuższy. Przewód sterujący komfortem znajduje się w module pod maska p lewej stronie.
  • Poziom 27  
    Jeżeli chodzi o ultradźwięki to gryzą się z oryginalnymi i musiałem z nich zrezygnować. A czy jeżeli wysteruję centralny z przekaźników to włączy się oryginalny alarm? Chyba nie. I co do tego komfortu to który to kabel? Z tego co ja się orientuję to cały galimatias związany z komfortem zamkiem itp. znajduje się w bagażniku z lewej strony.
  • Specjalista - Alarmy Samochodowe
    oryginalnego alarmu nie wysterujesz z dokładanego alarmu