Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes E klasa 2004 CDI podłączenie zabezpieczeń.

23 Paź 2005 09:14 2353 7
 • Poziom 27  
  Witam czy ktoś moógłby poratowaćmnie krótkim opisem czego gdzie szukać w tym aucie jezeli chodzi o podłączenie np. centralnego, czujników drzwiowych, tylnej klapy maski, chodzi mi o lokalizację modółu komfortu czy czegoś takiego.
  Nie robiłem jeszcze tego autka no i przyznam że chciałbym dowiedzieć czego kolwiek tak aby było mi troszkę łatwieji szybciej

  Co można tam odciąc tak żeby nie zabłądzić komputerka?

  Jeżeli ktokolwiek coś wie to proszę o pomoc. Temat dopiero na 28.10 tak więc jest czas. Dzięki.
 • Specjalista - Alarmy Samochodowe
  Z gubsza powinno wszystko pasować. Ja centrala nigdy nie podłaczam, stosuje alarm bezpilotowy. Cental w merolu sterowany jest z oryginalnego pilota, a przycisk wewnetrzny to cyfrówka.
 • Poziom 27  
  A czy nie ma ryzyka że jeżeli podłączysz bezpilotówkę to ud się doprogramować złodzieją pilota (zaadoptować) i odjadą jak swoim? Np w vw taki alarm to zbrodnia! NIe wiem jak jest mesiach bo ten temat jest trochę dalej od moich codziennych prac. Co tasm można wysterować dodatkowo? Może jakiś alarmik mi polecicie z wyższej półki antynapodowy!?
 • Pomocny post
  Specjalista - Alarmy Samochodowe
  Fakt w VW to do zrobienia, w mesiach tylko w serwisie, ale jak klient daje brykę do serwisu to z jednym pilotem po odbiorze jak zapasowy nie działa to wiadomo, że ktoś ma dopasowany drugi.
 • Poziom 27  
  Dzięki carrier! Wszystko było jak na Twoim załączniku. Ale wiesz może jak podczepić się ze sterowaniem zamka? Nic nawet nie próbowałem jeszczee z tym zamkiem bo nie miałem już czasu ale może masz jakiś pomysła ale oczywiście tak aby uaktywnił się również oryginalny alarm.
  Jeszcze raz dzięki.!
 • Poziom 27  
  Ja w tych mercedesach montowałem superfortece( ma ona bardzo fajna funkcje antynapadową, szczególnie przydatna w tego typu autach, do tego mikrofale(ultradźwieki prezentuja się nieciekawie w takim aucie, syrenka z własnym zasilaniem, oraz np. powiadomienie gsm. Do superfortecy dorzucałem 2 identyfikatory. Co do centralnego zamka to ja wlutowywałem sie w stopki przekaźników w centralce zamka. Jeżeli ma komfort czyli domukanie szyb po przytrzymaniu przycisku na kluczyku to wystarczy wydłuzyć czas impulsu zamknij na dłuższy. Przewód sterujący komfortem znajduje się w module pod maska p lewej stronie.
 • Poziom 27  
  Jeżeli chodzi o ultradźwięki to gryzą się z oryginalnymi i musiałem z nich zrezygnować. A czy jeżeli wysteruję centralny z przekaźników to włączy się oryginalny alarm? Chyba nie. I co do tego komfortu to który to kabel? Z tego co ja się orientuję to cały galimatias związany z komfortem zamkiem itp. znajduje się w bagażniku z lewej strony.