Witam Panowie mam problem z 307 podczas jazdy na ekspresuwce rabnol mi pasek od alternatora i klimy. Zatrzymałem się żeby zobaczyć co się stało nie gasilem auta sprawdziłem co jest i pojechałem dalej żeby zjechać z drogi do najbliższego mopu powoli się dokulalem do puki miałem prąd w akumulatorze z mopu auto wróciło na lawecie do mnie założyłem pasek ako naladowalem kręcę kręcę i nie odpala na kable od innego auta próbuje i też nic.
Czy by się akumulator wykończył czy co może być proszę o jakąkolwiek pomoc..
Czy by się akumulator wykończył czy co może być proszę o jakąkolwiek pomoc..