Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Gdzie znajdę schemat myjki Karcher HDS 20/40-4M i jak ją obsłużyć?

motyl22 28 Apr 2021 15:30 486 2
    motyl22
    Level 27  
    Cześć. Myjka była podłączona stacjonarnie i ktoś kilka rzeczy przerobił. Kupiłem jako używana i będę chciał ją uruchomić. Nie chcę niczego skopać przed pierwszym uruchomieniem, dlatego ten temat.
    Pierwsza rzecz to zasilanie podgrzewacza ropą. Gdzie znajdę schemat myjki Karcher HDS 20/40-4M i jak ją obsłużyć?
    Został odłączony zbiornik paliwa i podłączony jakiś inny zewnętrzny. Czy w zbiorniku jest jakaś pompa paliwa, czy paliwo jest zasysane ze zbiornika? Na zdjęciu widać filtr z dwoma obciętymi wężami. Nie mam pewności gdzie one maja być wpięte.
    Kolejną rzeczą jest jakieś zewnętrzne załączanie stycznika. Ten kabel również obcięty. Nie wiem co autor miał na myśli i co oryginalnie załącza stycznik? Gdzie znajdę schemat myjki Karcher HDS 20/40-4M i jak ją obsłużyć?
    I ostatnia rzecz jak narazie to zwarte przewody czarny z czerwonym na 3 kostce. Ktoś posiada schemat tej myjki? Nie wiem co to jest i dlaczego zwarte. Gdzie znajdę schemat myjki Karcher HDS 20/40-4M i jak ją obsłużyć?
    motyl22
    Level 27  
    kkknc wrote:
    Pompa paliwa ma pierwszym zdjęciu.

A wiesz może czy zasilanie ma być z boku a na dole powrót czy odwrotnie?

Dodano po 36 [sekundy]:

Czerwony z czarnym zwarte to czujnik poziomu oleju w silniku. Zwarte, bo pewnie uszkodzony.

Dodano po 4 [minuty]:

Gdzie znajdę schemat myjki Karcher HDS 20/40-4M i jak ją obsłużyć?