Witam potrzebuje pomocy, z ustawieniem domofonu, administracja nas zbywa, może da radę to zrobić z wasza pomocą.
A wiec posiadam vidos duo u1010-2 i nie mogę z niego korzystać po wybraniu kodu który dostałem przy bramie słychać abonent czasowo niedostępn, o co chodzi?
A wiec posiadam vidos duo u1010-2 i nie mogę z niego korzystać po wybraniu kodu który dostałem przy bramie słychać abonent czasowo niedostępn, o co chodzi?