Witam,
Moja kierownica wyjęta z piwnicy przestała działać, nawet się nie uruchomiła. Zasilacz podaje 23,4v.
Co mam zrobić? Co to może być?
Moja kierownica wyjęta z piwnicy przestała działać, nawet się nie uruchomiła. Zasilacz podaje 23,4v.
Co mam zrobić? Co to może być?