Witam, mam taki problem ze starą lodówką Mińsk 15. Włączymy lodówkę do prądu i agregat rusza tylko na 2-3 sek, a za parę godzin czy tam następnego dnia włączymy ją ponownie i pracuje prawidłowo (czyli obniży temperaturę i się wyłączy), ma takie wahania. Zwierałem termostat, ten przy światełku lodówki, ale nie nie pomogło.
Przekaźnik rozruchowy może być przyczyną?