Witam zepsulem bios wiec znalazlem bin i zrobilem pena bootoje do freedos czyli tam gdzie powinnien ale wywala bad or missing command interpreter: command.com /P /E:256
pomoze ktos komputer potrzebny do pracy
pomoze ktos komputer potrzebny do pracy