(Witam) w mojej Mazdzie mx3 1.6 dohc 107km padł katalizator i (kupiłem) takie coś
https://allegro.pl/oferta/katalizator-tlumik-mazda-mx3-1-6-16v-tlumnik-11036756324 to (jest) do mojego modelu tłumik wygląda jak katalizator i nie wiem co zrobić z sonda lambda czy silnik będzie prawidłowo przyspieszał i nie będzie żadnych (problemów) czy wystarczy tylko odkręcić i zakręcić ten tłumik i tyle (czy) muszę dawać do mechanika? W (związku) z tym (że) sonda nie będzie podłączona.
https://allegro.pl/oferta/katalizator-tlumik-mazda-mx3-1-6-16v-tlumnik-11036756324 to (jest) do mojego modelu tłumik wygląda jak katalizator i nie wiem co zrobić z sonda lambda czy silnik będzie prawidłowo przyspieszał i nie będzie żadnych (problemów) czy wystarczy tylko odkręcić i zakręcić ten tłumik i tyle (czy) muszę dawać do mechanika? W (związku) z tym (że) sonda nie będzie podłączona.