Dzień dobry,
Mam problem ze swoim VW Touranem. Dzisiaj jak wróciłem z zakupów nie mogę go w ogóle zgasic. Nie da się przekręcić kluczyka. Około miesiąc temu miałem podobny problem z tym, tylko na odwrót. Nie mogłem go odpalić. Jakby co w obu przypadkach kierownica nie była zablokowana. Chodziła normalnie luzem. Samochód już u mechanika, ale bardzo chciałbym znać waszą opinie. Dziękuję
Mam problem ze swoim VW Touranem. Dzisiaj jak wróciłem z zakupów nie mogę go w ogóle zgasic. Nie da się przekręcić kluczyka. Około miesiąc temu miałem podobny problem z tym, tylko na odwrót. Nie mogłem go odpalić. Jakby co w obu przypadkach kierownica nie była zablokowana. Chodziła normalnie luzem. Samochód już u mechanika, ale bardzo chciałbym znać waszą opinie. Dziękuję