logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] VW Touran 1.9 TDI 2007 - Nie można przekręcić kluczyka w stacyjce

ANON1MOWY 14 Wrz 2021 11:45 5127 3
REKLAMA
  • #1 19608665
    ANON1MOWY
    Poziom 4  
    Posty: 42
    Ocena: 5
    Dzień dobry,
    Mam problem ze swoim VW Touranem. Dzisiaj jak wróciłem z zakupów nie mogę go w ogóle zgasic. Nie da się przekręcić kluczyka. Około miesiąc temu miałem podobny problem z tym, tylko na odwrót. Nie mogłem go odpalić. Jakby co w obu przypadkach kierownica nie była zablokowana. Chodziła normalnie luzem. Samochód już u mechanika, ale bardzo chciałbym znać waszą opinie. Dziękuję
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 19744931
    ballunio123
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Ocena: 5
    Vw touran 1.9 TDI 2007
    Witam. Mógłbyś może opisać co się stało lub co zrobiłeś że wcześniej zaczął odpalać? Gdyż ja utknąłem na momencie że nie mogę odpalić, a kluczyk przekręca się do momentu zwolnienia się blokady kierownicy.
  • #4 20400222
    ANON1MOWY
    Poziom 4  
    Posty: 42
    Ocena: 5
    Wymieniłem stacyjkę
REKLAMA