Cześć, mam problem z lokalizatorem GPS, znalazłem go w warsztacie i działa, włożyłem do niego kartę podobną do karty od telefonu (Od routera) i włożyłem ją w gps i dwie diody się świecą na zielono czyli dobrze, ale teraz muszę go jakoś namierzać. Ale nie wiem jak. Dlatego proszę o pomoc co muszę zrobić aby go namierzyć itd? Teltonika FM1100