#1 19759150 12 Gru 2021 15:22 kartmos kartmos Poziom 10 Posty: 29 Ocena: 21 Autor tematu Post #1 19759150 12 Gru 2021 15:22 Posiadam wyłącznik zalania i stycznik modułowy do pompy wody. Czy można to w jakiś sposób spiąć z home assistant lub domoticz lub supla.
#2 19759157 12 Gru 2021 15:24 gulson gulson Administrator Systemowy Posty: 29374 Pomógł: 148 Ocena: 6058 Pomocny post? (0) Post #2 19759157 12 Gru 2021 15:24 Co to za wyłącznik zalania i stycznik? Co otrzymujesz na wyjściu tych czujników? Jak tylko masz zwarcie/rozwarcie to można to spiąć za pomocą portu GPIO w Raspberry Pi, jeśli na tym Ci stoi home assistant. Promuję tematy: 21.06.2026 Zegar NTP na Waveshare ESP32-S3 4.2" RLCD - open source z RTC, MP3, WWW i oszczędzaniem energii 21.04.2026 ChatGPT Images 2.0 - potrafi tworzyć nawet całe czasopisma 19.02.2026 OpenClaw w robotyce czyli czas autonomicznych robotów - wizja przyszłości SkyNetu w formie felietonu 19.02.2026 Humanoidalne roboty z okazji Nowego Roku Chińskiego a niepokój o przyszłość. 13.02.2026 GPT-5.3 Codex i Opus 4.6 – wpływ nowych modeli AI na rynek pracy i automatyzację
#3 19759351 12 Gru 2021 16:55 kartmos kartmos Poziom 10 Posty: 29 Ocena: 21 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 19759351 12 Gru 2021 16:55 Działam na home asisstant po gip ok ale co miedzy stycznik a np wemos ?
#4 19763466 14 Gru 2021 21:12 kartmos kartmos Poziom 10 Posty: 29 Ocena: 21 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #4 19763466 14 Gru 2021 21:12 od[uściłem sobie projekt