Witam. Po włączeniu laptop odpala, ale wyświetla czarnym ekranem, zero grafiki, nawet nie daje możliwości wejścia do biosa. Podpiąłem monitor, nic. Odpiąłem ram, nic. Wymieniłem na nowy dysk z zainstalowanym win7, odpalił normalnie. Podpiąłem stary dysk, odpalił normalnie. Dla pewności sprawdziłem dysk przez chkdsk, zero błędów. Drugi dzień po włączeniu odpala, ale znowu czarny ekran, odpiąłem i podpiąłem dysk, laptop normalnie się włącza. to samo dzień trzeci. Jakieś pomysły czemu laptop nie włącza się normalnie tylko trzeba przed uruchomieniem odpiąć dysk?
Laptop działa od lat na kablu. Bateria 0%
Dysk ssd, 2-letni
Laptop działa od lat na kablu. Bateria 0%
Dysk ssd, 2-letni