Witam!
Jak w temacie pilnie potrzebuje wsad do IBM TP A22m oczywisie sprawny.
Mój niestety uległa uszkodzeniu cała kość 2408
Jesli ktos owy posiada prosze o wzucenie na forum lub na @
dakol(_at_)poczta.onet.pl
Jak w temacie pilnie potrzebuje wsad do IBM TP A22m oczywisie sprawny.
Mój niestety uległa uszkodzeniu cała kość 2408
Jesli ktos owy posiada prosze o wzucenie na forum lub na @
dakol(_at_)poczta.onet.pl