Witam mam problem. Mianowicie mój pięć grzały kaloryfery ale nie grzał wody w kranach i pod prysznicem pokazując błąd E9 i 0.3.Poczytalem trochę i się dowiedziałem że jest niskie ciśnienie wody. Przez przypadek zamiast dopuścić wody do junkersa to ja spuściłem(nie wiele) . Od tamtego momentu Junkers nie reaguje na nic, i ciągle miga E9. Dopuszczałem wody do momentu aż zawór bezpieczeństwa sam nie będzie odprowadzał nadmiar wody i dalej nic. Co robić