Witam,
Pytanie mam takie, będę miał zakładaną fotowoltaikę o mocy ok. 5,0kWp.
Był u mnie przedstawiciel firmy która będzie to zakładać, pooglądał i stwierdził że falownik podłączą do puszki 3 fazy gdzie kiedyś był podłączony silnik hydroforu wody.
Byłoby to korzystne bo z dachu akurat można by puścić przewody kanałem wentylacyjnym ( z komina) .
Tylko tam są cztery żyły po 2,5 mm każda.
Czy to nie jest zbyt mało?
Pytanie mam takie, będę miał zakładaną fotowoltaikę o mocy ok. 5,0kWp.
Był u mnie przedstawiciel firmy która będzie to zakładać, pooglądał i stwierdził że falownik podłączą do puszki 3 fazy gdzie kiedyś był podłączony silnik hydroforu wody.
Byłoby to korzystne bo z dachu akurat można by puścić przewody kanałem wentylacyjnym ( z komina) .
Tylko tam są cztery żyły po 2,5 mm każda.
Czy to nie jest zbyt mało?