Witam. Mam mały problem z automatem Sommer Twist 200E. Gdy już ustawione mam krańcówki zamykania i otwierania i mam przejść do programowania to gdy już zaprogramuję to automat zaczyna wariować. Raz jest duża przerwa między zamykaniem pierwszej połówki od drugiej a drugim razem mało co się razem nie spotkają. Wymieniłem już na drugi automat ale błąd jest ten sam. Może ktoś miał taki problem? Lub chociaż wie jak to naprawić? Bo wątpię żeby 2 automat tez był trefny