Dzień dobry, a mam taki temat
Wieloryb 2003.r 2.0.LPGpower. no i takie jedno coś pod maską co mi nie pasuje za bardzo a mianowicie wąż, ucięty , i w nim generuje się podciśnienie ...
Nie ma wpływu na jechanie po zatkaniu palcem nie gaśnie , a choinka na desce to druga sprawa, czy ABS ESP itd . I teraz tak, ciśnienie jest dość wyczuwalne, pomiar w kolektorze 34 do 36 kPa nie ma wpływu zatkane czy nie . Co to może być za cudo
Wieloryb 2003.r 2.0.LPGpower. no i takie jedno coś pod maską co mi nie pasuje za bardzo a mianowicie wąż, ucięty , i w nim generuje się podciśnienie ...
Nie ma wpływu na jechanie po zatkaniu palcem nie gaśnie , a choinka na desce to druga sprawa, czy ABS ESP itd . I teraz tak, ciśnienie jest dość wyczuwalne, pomiar w kolektorze 34 do 36 kPa nie ma wpływu zatkane czy nie . Co to może być za cudo