Brama przy zamykaniu dociska do podłoża i podnosi się na ok 15 cm. Próbowałem zrobić reset i szybkie programowanie i ustawienie położeń bramy od nowa ale niestety bez powodzenia. Robiłem krok po kroku wg instrukcji i napęd nie zapisuje programowania.
Czy możliwe żeby uszkodzeniu uległa elektronika napędu. Czy można gdzieś jeszcze kupić płytę główną do takiego napędu.
Czy jak zamontuje sterowanie Proximy to napęd sam domyka bramę czy muszę to robić ręcznie z pilota.
Czy możliwe żeby uszkodzeniu uległa elektronika napędu. Czy można gdzieś jeszcze kupić płytę główną do takiego napędu.
Czy jak zamontuje sterowanie Proximy to napęd sam domyka bramę czy muszę to robić ręcznie z pilota.