Witam, od jakiegoś czasu mam amplituner Ferguson AV660. Przez jakiś czas amplituner grał normalnie, ale od pewnego czasu wzmacniacz się bardzo grzeje w miejscu, gdzie jest umiejscowiona chłodnica. Zajrzałem do środka i okazało się, że wentylator od chłodnicy się nie kreci. Więc w związku z tym mam pytanie. Czy ten wentylator ma się kręcić cały czas, czy on załącza się tylko przy mocnym grzaniu wzmacniacza. Prosiłbym bardzo o odpowiedź na moje pytanie i doradzenie co zrobić z tym faktem, że ten wzmacniacz się grzeje.