Witam
Spawarka upalila wyjscie masowe po wymianie gniazda pali się cały czas żółta dioda i zielona.Od czego zacząć szukanie usterki?
Rezystor na zdjęciu ciemnego koloru nie jest spalony tylko odbarwil się trzyma parametry.
Spawarka upalila wyjscie masowe po wymianie gniazda pali się cały czas żółta dioda i zielona.Od czego zacząć szukanie usterki?
Rezystor na zdjęciu ciemnego koloru nie jest spalony tylko odbarwil się trzyma parametry.